O Firmie

Firma GRAFCO została założona w 2006 roku przez Roksanę Zdrada. Przez ten okres stała się znanym na rynku dostawcą materiałów eksploatacyjnych do narzędziowni. Cały czas rozwija się zwiększając zatrudnienie i liczbę dostawców oraz pozyskując zaufanie kolejnych klientów, za co serdecznie dziękujemy.

Misją firmy GRAFCO jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji lidera na rynku dostawców materiałów eksploatacyjnych do narzędziowni.

Misja ta realizowana jest konsekwentnie i z wielką pasją. Droga do tego celu wiedzie przez ciągłe podnoszenie jakości usług i wzbogacanie oferty

 06.2006 r. – sprzedaż grafitów Toyo Tanso
06.2007 r. – początki sprzedaży mocowań FTOOL
11.2008 r. – wyłączne przedstawicielstwo niemieckiej firmy BUCHEM (drut, filtry, części zam.)
03.2011 r. – do grona naszych dostawców dołącza szwajcarska firma EROWA
01.2012 r. – stajemy się wyłącznym dystrybutorem grafitów POCO
05.2012 r. – GRAFCO rozpoczyna produkcję elektrod grafitowych

Prawdziwym wyzwaniem a zarazem dumą jest funkcjonujący od 2012 roku dział produkcji. Obecnie dysponujemy trzema frezarkami CNC do obróbki grafitu, w pełni wyposażonymi w uchwyty EROWA i 3R, dwiema frezarkami CNC do obróbki płyt stalowych oraz maszyną pomiarową EROWA PreSet 3D. Doświadczona załoga z 10-letnią praktyką w obróbce grafitu dba o precyzję i dokładność wykonywanych elektrod.

GRAFCO stanowi energiczny zespół łączący w sobie młodość i doświadczenie. Wiedza, zaangażowanie i entuzjazm pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy.

poprawione

Print Friendly, PDF & Email
Translate »