Chemia


Środki chemiczne do konserwacji i pielęgnacji form wtryskowych

Środki chemiczne do konserwacji i pielęgnacji form wtryskowych

Schemat zastosowania naszych produktów

Schemat zastosowania naszych produktów

Antikor RS extra
Antikor RS extra
Jest to środek antykorozyjny dla materiałów metalowych. Penatrując do wnętrza stanowi doskonałe zabezpieczenie nawet w bardzo trudnych warunkach.
Neoglis Plus
Neoglis Plus
Neoglis Plus preparat o doskonałych właściwościach penetracyjnych. Uwalnia rdzę, wilgoć jak również ciężko usuwalne części mechaniczne. Usuwa również tłuszcz i pozostałości olejów. Środek chroni matariały przed korozją i przebiciami ładunków elektrycznych.
Neoglis
Neoglis
Jest to standardowy produkt z serii Neo z mniej więcej takimi samymi właściwościami jak Neoglis Plus ale ze zredukowaną mikroaktywnością i pełzalnością. Zwiększono właściwości ślizgowe i przyczepność do powlekanych powierzchni. Posiada właściwości antykorozyjne.
Neolub
Neolub
Neolub jest bezzapachowym, syntetycznym środkiem poślizgowym. Środek ten jest wszechstronny, chroni przed korozją i w znacznym stopniu polepsza powlekanie przez niego powierzchni. Jego przylepność, zdolność pokrywania powierzchni jest dużo większa niż w Neoglisie. Ochrona przed korozją jest również znacząco większa. Ten produkt nie jest polecany do dluższej ekspozycji na zewnątrz.
Reiniger SE - cleaner
Reiniger SE – cleaner
Podczas produkcji plastików, pozostałości i małe cząsteczki mogą przylegać do narzędzi oraz powodować pogorszenie jakości nowych części. Cleaner SE posiada wysoce efektywne rozpuszczalniki, które usuwają wszelkie osady polimerowe z gorących powierzchni form.
Reiniger SC- Cleaner SC
Reiniger SC- Cleaner SC
Cleaner SC zawiera wysokoefektywne rozpuszczalniki, zastosowany odpowiednio usunie wszelkie pozostałości z narzędzi, form i matryc. Środek ten jest polecany do czyszczenia narzędzi rozmontowanych i wystudzonych. Nie zawiera CFC ani chloru organicznego i jest biodegradowalny.
Solvospray N
Solvospray N
Solvospray N rozpuszcza tłuszcz, olej, smary, smoły i żywicę. Używa się go do odtłuszczania i czyszczenia narzędzi, maszyn i częci samochodowych.
Trennmittel S10
Trennmittel S10
Zawiera wysoce efektywną kombinacje silikonów. Może być również używany przy wysokiej temperaturze narzędzi.
Trennmittel C5
Trennmittel C5
Nie zawiera silikonów i jest idealny dla produkcji przedmiotów, które będą opisywane, drukowane, klejone, malowane, poddawane obróbce parą lub galwanizacji.
Bonnaflon
Bonnaflon
Baza z teflonu, pozwala na łatwe rozdzielanie elementów z miękkiego plastiku.
Butol
Butol
Środek ułatwiający poślizg, środek osuszający i chroniący przed wilgocią, czyści i chroni przez korozją. Do zastosowań precyzyjnych, mikromechanicznych, inżynierii elektrycznej, form wtryskowych, odlewaniu ciagłym metali, obróbce aluminium, maszynach, narzędziach, drążeniu wgłebnym EDM. Zalecany do konserwacji sprzętu mechanicznego i elektrycznego.
Interkor
Interkor
Płynny inhibitor korozji i środek czyszczacy do wtryskarek. Czyści i chroni przed korozją. Charakteryzuje się bardzo dużą ekspansją i wchodzi we wszystkie przestrzenie.
Bunol BP10
Bunol BP10
Używa się go w celu ochrony materiału podczas obróbki WEDM.
Bunol BP20
Bunol BP20
Posiada właściwości antykorozyjne przy cięciu na wycinarce drutowej. Redukuje oporność elektryczną na powierzchni i wewnątrz lustra wody.
Bunol BP30
Bunol BP30
Środek czyszczący do elektrodrążarek wgłębnych i drutowych. Usuwa wszelkie resztki po obróbce.
Bunol BP40
Bunol BP40
Skoncentrowany alkaliczny środek czyszczący (ph12).
Print Friendly, PDF & Email
Translate »