Grafit do EDM

Coraz to nowsze rozwiązania w technice tworzone są po to, żeby ułatwić ludziom życie. Niewątpliwie takim korzystnym rozwiązaniem jest zastosowanie grafitu w procesie EDM. W tym zakresie jesteśmy w stanie zaoferować więcej niż można się spodziewać.

Pragniemy przyczynić się do obniżenia kosztów produkcji i zwiększenia rentowności procesu EDM również w Państwa firmie!

Każdy gatunek grafitu przez nas oferowany znajduje swoje konkretne zastosowanie a jego formuła została opracowana tak, aby uzyskać najlepszą równowagę pomiędzy jakością (wydajnością skrawania, niskim zużyciem elektrody i wykończeniem powierzchni) a ceną. Prawidłowy dobór grafitu i zastosowanie go w produkcji elektrod fundamentalnie wpływa na zmianę technologii i organizacji pracy w narzędziowni. W przypadku przejścia z elektrod miedzianych na grafitowe zapewniamy bezpłatne konsultacje oraz dostarczamy niezbędnych informacji odnośnie ustawień drążarek.

Znajomość specyfikacji i właściwości grafitów oraz wieloletnie badania i testy pozwoliły stworzyć podręcznik techniczny EDM. Zawarte w nim informacje mogą poprawić wydajność pracy, produktywność i zwiększyć zyski.

Zgłoś problem naszemu doradcy technicznemu a wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości

EDM-Electrode-2_logos_lo EDM-Electrode_logo_lo HK-Tokai2 HK-Tokai4

Print Friendly, PDF & Email
Translate »